Berolina Plastik


Berolina Plastik 1995 yılında Lüleburgaz/ KIRKLARELİ'nde Garipoğlu Şirketler Grubu’na bağlı olarak Türkiye’de kurulan ilk firmalardan biridir. 1998 yılında yine Garipoğlu Şirketler Grubuna ait olan KOCAELİ Trakya Sanayi yerleşkesi içerisine taşındı. 8000 m2 kapalı 2000 m2 açık olan olmak üzere toplam 10.000 m2 alanda 14 yıldır 365 gün 24 saat 3 vardiya düzeninde hizmet vermektedir. 
          
KALİTE POLİTİKAMIZ
Temel kalite politikamız müşteri memnuniyetidir. Bu temel kalite politikamıza ancak müşterinin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun kalite sistemini kurmak ve geliştirmek, mevcut personel için eğitim, makine teçhizatı için sürekli koruyucu ve önleyici bakım, güçlü bir satış organizasyonu, tüm personelin kalite sistemine desteği ve katılımı ile ulaşmaktayız.
Müşteri ihtiyaçları satış organizasyonumuz tarafından hızlı bir şekilde kaydedilecek, tesisimizde bu ihtiyaçlar değerlendirilecektir. Böylece yurt içinde ve yurt dışında firma kalitede önderlik için yarışacak, ürün güvenirliliğini sürekli sağlayarak ve çevre koruma taahhütlerini yerine getirerek pazar payını arttıracaktır. 


VİZYONUMUZ
PLASTİK AMBALAJ SEKTÖRUNDE LİDER FİRMA OLMAK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYARAK KARLILIK ORANIMIZI ARTIRIRKEN DOĞAYA SAYGILI OLMAKTIR.